52 tednov, 52 filmskih sobot na Kanopy

Prejšnjo soboto, 17. 10. 2020, smo zaključili cikel 52 filmskih sobot na platformi Kanopy. Tekom leta smo si ogledali obilico dokumentarnih, romantičnih, grozljivih, dramatičnih, zgodovinskih in drugih filmov, ki so na nas (in upamo, da tudi na vas) pustili nešteto pečatov.

Za vse, ki cikla niste uspeli spremljati, pa bi si vseeno radi brezplačno ogledati kakšen dober film, spodaj objavljamo seznam vseh 52.

Če Kanopya še niste uporabljali, preberite navodila uporabe tukaj.

Seznam filmov

  1. Thunder Road (drama, komedija, 2018)  http://bit.ly/2MKxn9M
  2. Lavender (triler, grozljivka, 2016)  http://bit.ly/filmska-sobota-lavender
  3. The Bad Mother (drama, komedija, 2016) http://bit.ly/filmska-sobota-the-bad-mother
  4. Lifeboat (dokumentarni, 2018) http://bit.ly/filmska-sobota-lifeboat
  5. In the soup (komedija, 1992) http://bit.ly/filmska-sobota-in-the-soup
  6. I'm not here (drama, 2017) http://bit.ly/filmska-sobota-im-not-here
  7. The Mask You Live In (dokumentarni, 2015) http://bit.ly/filmska-sobota-the-mask-you-live-in
  8. All the Light in the Sky (drama, 2013) http://bit.ly/filmska-sobota-all-the-light
  9. They Remain (grozljivka, triler, 2016) http://bit.ly/filmska-sobota-they-remain
  10. I Thought It Was a Party (drama, 2014) http://bit.ly/filmska-sobota-it-was-a-party
  11. Gabriel (drama, 2014) http://bit.ly/filmska-sobota-gabriel
  12. Combat Obscura (dokumentarni, 2018) http://bit.ly/filmska-sobota-combat-obscura
  13. Sunday (romantični, 2014) http://bit.ly/filmska-sobota-sunday
  14. Summer of 84 (grozljivka/triler, 2018) http://bit.ly/filmska-sobota-summer-of-84
  15. Buddymoon (komedija, 2016) http://bit.ly/filmska-sobota-buddymoon
  16. Ava (drama, 2018) http://bit.ly/filmska-sobota-ava
  17. The Immigration Paradox (dokumentarni, 2014) http://bit.ly/filmska-sobota-paradox
  18. I'm going to break your heart (drama, romantični, 2019) http://bit.ly/filmska-sobota-im-going-to-break-your-heart
  19. At the fork (dokumentarni, 2016) http://bit.ly/filmske-sobote-at-the-fork
  20. Bomb City (triler, 2017) http://bit.ly/filmske-sobote-bomb-city
  21. An Introduction to Infectious Diseases (dokumentarna serija, 2015) http://bit.ly/infectious-diseases-kanopy
  22. The Candidate (komedija, 2016) http://bit.ly/filmska-sobota-the-candidate
  23. The Dream of Lu (drama, 2011) http://bit.ly/filmske-sobote-the-dream-of-lu
  24. Helvetica (dokumentarni, 2007) http://bit.ly/filmska-sobota-helvetica
  25. See You Next Tuesday (drama/komedija, 2013) http://bit.ly/filmska-sobota-synt
  26. Come Down Molly (drama/komedija, 2015) http://bit.ly/filmska-sobota-26-cdm
  27. Young Bodies Heal Quickly (komedija, 2015) http://bit.ly/filmska-sobota-27-ybhq
  28. Minimalism (dokumentarni, 2016) http://bit.ly/filmska-sobota-28-minimalism
  29. The Past is a Grotesque Animal (dokumentarni, 2014) http://bit.ly/filmska-sobota-tpiaga
  30. Something, Anything (romantična drama, 2015) http://bit.ly/filmska-sobota-sa
  31. Banksy and The Rise of Outlaw Art (dokumentarni, 2019) http://bit.ly/filmska-sobota-banksy
  32. Moving Image (drama, 2016) http://bit.ly/filmska-sobota-moving-image
  33. Digital Disconnect (dokumentarni, 2018) http://bit.ly/filmska-sobota-dd
  34. Requiem for the American Dream (politični, 2015) http://bit.ly/filmska-sobota-rftad
  35. The Happy House (komična grozljivka, 2012) http://bit.ly/filmska-sobota-thh
  36. The Wall (dokumentarni, 2019) http://bit.ly/filmska-sobota-thewall
  37. My Depression (psihološki, 2014) http://bit.ly/filmska-sobota-mydprssn
  38. Zapatista (dokumentarni, 2005) http://bit.ly/filmska-sobota-zapatista
  39. In Exile: A Family Film (dokumentarni, 2017) http://bit.ly/filmska-sobota-ieaff
  40. No Light and No Land Anywhere (drama, 2016) http://bit.ly/filmska-sobota-nlanla
  41. Icaros: A Vision (drama, 2016) http://bit.ly/filmska-sobota-iav
  42. No Way to Live (triler/drama/grozljivka, 2016) http://bit.ly/filmska-sobota-nwtl
  43. El Cacao: The Challane of Fair Trade (dokumentarni, 2015) http://bit.ly/filmska-sobota-elcacao
  44. Barista (dokumentarni, 2014) http://bit.ly/filmska-sobota-barista
  45. We Go Way Back (drama, 2006) http://bit.ly/filmska-sobota-wgwb
  46. Bloom (drama, 2003) http://bit.ly/filmska-sobota-bloom
  47. The Great Pretender (drama, 2018) http://bit.ly/filmska-sobota-grtprtndr
  48. Banking on Bitcoin (dokumentarni, 2016) http://bit.ly/filmska-sobota-bitcoin
  49. A Year in Port (dokumentarni, 2016) http://bit.ly/filmska-sobota-ayip
  50. Suspiria (triler, grozljivka, 1977) http://bit.ly/filmska-sobota-suspiria
  51. Eugenia (drama, 2017) http://bit.ly/filmska-sobota-eugenia
  52. Camila's Awakening (drama, 2018) http://bit.ly/filmska-sobota-camilas

Koledar

« November 2020 »
Po To Sr Če Pe So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

thl

pionirska

BZ-logo


S tem, ko uporabljate spletno mesto, dovoljujete uporabo piškotkov v skladu z našo politiko varovanja zasebnosti. Nastavitve zapri